بهترین رستوران های رشت

بهترین رستوران های رشت

  • عباس شیرمردی دزکی
  • 11:22 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 393 بازدید

گیلان پاستخت سبز ایران است که غذاهای آن در ایران و جها زبانزد عام و خاص است. در اینجا سفره های رنگارنگی انداخته می شود و انواع و اقسام غذاها طبخ می شود. غذاهای گیلان از ماهی گرفته تا کباب ترش و میرزا قاسمی و باقلاقاتوق و دیگر غذاهایش بسیار وسوسه برنگیز است. اما در اینجا جای سوال است که هنگام سفر به این شهر دوست داشتنی چه رستورانی برویم. یا سوال بهتر این است که بهترین رستوران های رشت کدامند. در این نوشته قصد داریم تا بهترین رستوران های رشت را معرفی کنیم.

با بگردبم همراه باشید.

رستوران رازقی رشت:

رستوران رازقی رشت یکی از شیک ترین و لوکس ترین و بهترین رستوران های رشت است که محیطی باز و زیبا دارد. این رستوران در گلسار و نبش خیابان 123 قرار دارد. در این رستوران، پیانو به صورت زنده پخش می شود. منوی این رستوران، شامل غذاهای ایرانی، فرنگی، و گیلانی است. صبحانه های رستوران رزاقی بسیار مفصل سرو می شود. در منوی رستوران رازقی ماهی قزل آلا، پلو کباب محلی، شیشلیک بره، استیک، ماهی سفید رزاقی به چشم می خورد که توصیه می شود حتما آنها را تست کنید. رستوران رازقی رشت جز رستوران های گران این شهر است.

رستوران شور کولی رشت:

رستوران شور کولی یکی از بهترین رستوران های رشت است که در واقع جز سه رستوران برتر رشت از دید مردم است. این رستوران در چهار راه گلسار واقع شده است. این رستوران در خانه ای با حیاط یزرگ واقع شده است که محیطی زیبا با کاشی کاری های خاص است. در این رستوران میز و صندلی های چوبی و عتیقه های زیبایی به چشم می خورد. در این رستوران غذا ها در ظروف سفالی و چینی زیبا سرو می شود و در مجموع می تواند خاطره ای خوش را برایتان به جای بگذارد. منوی شورکولی بسیار متنوع است  و در آن انواع خورشت ها، کباب ها، شامی ها دیده می شود. بهترین غذای رستوران شور کولی، ماهی اوزن برون، کباب ترش، شامی رودباری، گمج کباب و میرزا قاسمی است. قیمت های این رستوران بسیار مناسب است.

کبابی حاج حسین رشت:

کبابی حاج حسین در رشت، یکی از بهترین رستوران های رشت است . این رستوران در میدان صیقلان، خیابان شریعتی و نرسیده به پل است. در این کبابی می توانید دوش کباب بخورید که متفاوت از کباب ترش است. دوش کباب در واقع، کبابی از گوشت کول گاو نر است که طعمی لذیذ دارد. بهترین دوش کبابی که می توانید پیدا کنید، در این رستوران است و بسیار خوشمزه است. کبابی حاج حسین در طی سالیان اخیر کیفیت خودش را حفظ کرده است و مشتریان زیادی به سوی خود جذب کرده است. در کبابی حاج حسین انواع کباب ها سرو می شود ولی به عقیده مشتریان، دوش کباب گل سر سبد این رستوران است. چنجه و کوبیده های حاج حسین هم حرف برای گفتن دارند. قیمت کبابی حاج حسین مناسب است و در محیط صمیمی این رستوران می توانید اوقات خوشی را سپری کنید.

رستوران دلیجان رشت:

رستوران دلیجان رشت یکی از بهترین رستوران های رشت است که در بلوار امام رضا واقع شده است. این رستوران یکی از شیک ترین رستوران های رشت است که در آن انواع غذاهای سنتی ایرانی که بسیار خوشمزه اند، سرو می شود. غذاهای خوشمزه، دکوراسیون خاص، پنجره های قوس دار، میز و صندلی های تمیز همه و همه باعث شده اند تا رستوران دلیجان رشت در ردیف بهترین رستوران های رشت جای گیرد. ظروف لوکس در کنار دکوراسیون سنتی این رستوران سبب شده تا حس خاصی به مشتریان بدهد.

رستوران محرم رشت:

رستوران محرم رشت با بیشتر از 50 سال تجربه یکی از بهترین رستوران های رشت است که در آن انواع غذاهای ایرانی و محلی گیلان سرو می شود. رستوران محرم رشت فضایی اصیل این شهر را دارد که غذاهای گیلکی خوشمزه ای در آن طبخ می شود. مشتریان این رستوران معتقدند که این رستوران، سلطان کباب رشت است. این رستوران در بلوار امام رشت و روبه روی دانشکده پزشکی این شهر واقع شده است.

رستوران پارادیزو رشت:

رستوران پارادیزو رشت یکی از بهترین رستوران های رشت است که 11 سال از سال تاسیس آن گذشته است. در این رستوران بهترین پاستای رشت سرو می شود. این رستوران با فنون پخت غذا در سبک های اروپایی و مواد اولیه با کیفیت مشتریان زیادی را به خود جذب کرده است. در این رستوران انواع پیتزا، پاستا و غذاهای منحصر به فرد این مجموعه، توانسته بازار خوبی برای خود ایجاد کند. این رستوران در گلسار و نبش خیابان 111 واقع شده است.

رستوران مس رشت:

رستوران مس رشت یکی از بهترین رستوران های رشت است که حدود یک سال و نیم پیش افتتاح شد. و ظرفیتی بالغ بر 300 نفر دارد. معماری این رستوران بسیار شیک است و انواع غذاهای ایرانی به عنوان ناهار و انواع فست فود به عنوان شام سرو می شود. این رستوران یک کافی شاپ هم دارد. رستوران مس در گلسار و نبش خیابان 117 قرار دارد.


عباس

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.