بهترین رستوران های مازندران

بهترین رستوران های مازندران

  • عباس شیرمردی دزکی
  • 6:34 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 888 بازدید

بهترین رستوران های مازندران در این مقاله بررسی می شود. شمال کشور یکی از زیبا ترین طبیعت های ایران را دارد و مقصد تعداد بسیار زیادی از گردشگران است. مازندران شهری است با تنوع غذایی بسیار زیاد و رستوران های فراوان. از این جهت نیاز است تا قبل از سفر به این شهر دوست داشتنی اطلاعاتی راجع به جاذبه های گردشگری آن و بخصوص رستوران های آن بدست آوریم. در این مقاله چند پیشنهاد ویژه از رستوران های ساری، نوشهر و محمود آباد معرفی خواهیم کرد که در سفر به مازندران می تواند کمک کننده باشند.

1- رستوران حاج حسن ساری:

رستوران حاج حسن ساری یکی از بهترین رستوران های مازندران است که در این شهر بسیار مشهور است. رستوران حاج حسن ساری رستورانی بزرگ است و زمانی که پنجره هایش باز است می توان از آنها جنگل را دید و ویوی زیبای جنگل در مشهور شدن این رستوران بی تاثیر نیست. در منوی این رستوران چلوگردن، ماهیچه و غذاهای گیاهی اش حرف اول را می زند. از دیگر غذاهای این رستوران می توان به سیرانار، کباب و ماهی ها اشاره کرد. این رستوران در مازندران، کیلومتر 2 جاده ساری، نکا واقع شده است.

2- رستوران مارشو ساری:

رستوران مارشو ساری یکی از بهترین رستوران های مازندران است که فضایی دنج و زیبا دارد. در این رستوران غذاهای خانگی سرو می شود. در این رستوران، ترشی لبو، زیتون و مخلفات را خودشان درست می کنند. رستوران مارشو ساری سه نوع کته دارد و کباب تابه ای با سس گوجه فرنگی و سیب زمینی سرو می کند. کباب بره و ماهی قزل آلای این رستوران بسیار محبوب است و قیمتی مناسب دارد. این رستوران در مازندران، خیابان 15 خرداد، خیابان پیام نور، ابتدای خیابان بهمن غربی قرار دارد.

3- رستوران حسن رشتی نوشهر:

رستوران حسن رشتی نوشهر یکی از بهترین رستوران های مازندران است که از معروف ترین رستوران های شمال است. این رستوران از قدیمی ترین رستوران های مازندران است که در آن غذای محلی سرو می شود. این رستوران مثل دیگر رستوران های خطه شمال، دکوری معمولی دارد ولی بسیار محبوب است. در منوی این رستوران، غذاهایی مثل کباب ترش، ماهی سفید، باقلاقاتوق، مرغ شکم پر و ترشی تره به چشم می خورد. قیمت های این رستوران مناسب است. در نزدیکی این رستوران، بازار  محلی نوشهر قرار دارد و پس از صرف کردن غذا می توان به این بازار سری زد. در این بازار میوه فروشی های زیاد، خوراکی محلی و غیره دیده می شود. رستوران حسن رشتی در مازندران نوشهر، خیابان فردوسی شمالی و روبه روی ترمینال فجر قرار دارد.

4- رستوران هودین محمود آباد:

رستوران هودین محمود آباد یکی از بهترین رستوران های محمود آباد است که قیمت غذاهای آن مناسب است. در این رستوران غذاهایی مثل کته کباب، میرزا قاسمی، کباب ترش و چنجه به چشم می خورد. رستوران هودین محمود آباد رستورانی شلوغ است که به شما همراهان بگردیم توصیه می شود. این رستوران در مازندران، محمود آباد، خیابان اصلی محمود آباد واقع شده است.

5- رستوران دکان ویچ ساری:

رستوران دکان ویچ ساری یکی از بهترین رستوران های مازندران است که در آن همبرگر، سیب زمینی و رست بیف سرو می شود. این فست فودی خوشمزه ترین فست فود در ساری است که در سفر به ساری حتما آن را تست کنید. این رستوران در مازندران، ساری، خیابان فرهنگ، کوی پیوندی، و روبه روی پارک قرار دارد.


عباس

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.