بهترین رستوران های همدان

بهترین رستوران های همدان

  • عباس شیرمردی دزکی
  • 11:12 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 206 بازدید

در این نوشته قصد داریم تا درباره بهترین رستوران های شهر زیبای همدان اطلاعاتی به شما همراهان بگردیم ارائه دهیم. این شهر جز شهر های بزرگ ایران است و جاذبه های گردشگری و طبیعی زیادی دارد و همواره مورد توجه مسافران و توریست ها بوده است. اما در سفر به این شهر دوست داشتنی باید اطلاعاتی در مورد رستوران های این شهر داشته باشید چون غذا یکی از جذاب ترین قسمت های سفر است. در این مقاله رستوران های سنتی، فرنگی، کباب سرا ها و بهترین های خوراکی همدان معرفی می شوند.

1- رستوران کاکتوس همدان:

رستوران کاکتوس همدان یکی از بهترین رستوران های همدان است که به عقیده بعضی از همدانی ها بهترین رستوران همدان است. در این رستوران، انواع غذاهای ایرانی با کیفیتی بالا و قیمتی مناسب سرو می شود که غذاها در یک پروسه بسیار پاکیزه آماده می شود و از مواد اولیه تازه و عالی استفاده می شود. این رستوران در میدان آرامگاه ابوعلی سینا، پایین تر از بانک ملی واقع شده است.

2- رستوران بریونی پسر خوب:

رستوران بریونی پسر خوب یکی از بهترین رستوران های همدان است که در آن بریونی های اعلا سرو می شود. بریونی های این رستوران زبانزد عام و خاص است و متفاوت از بریونی های دیگر است. مشتریان این رستوران از طعم و کیفیت بریونی های این رستوران سخن به میان می آورند. این رستوران در آرامگاه بابا طاهر، نبش آتش نشانی قرار دارد و توصیه می شود حتما بریونی های رستوران بریونی پسر خوب را تست کنید.

3- موزه و سفره خانه سنتی حمام قلعه همدان:

موزه حمام قلعه همدان یکی از جاذبه های زیبای گردشگری این شهر است که در آن یکی سفره خانه به همین نام وجود دارد که از بهترین های همدان است. این موزه در حدود 10 سال پیش در خیابان شریعتی و کوچه مهر در همدان افتتاح شده است. این موزه بین ساعات 8 تا 22 فعالیت می کند. همیشه پس از بازدید یک سفر تاریخی نشستن و خوردن بسیار لذت بخش است و این مورد در این موزه تاریخی زیبا ممکن است.

4- رستوران میسان همدان:

رستوران میسان همدان یکی از بهترین رستوران های همدان است که از محبوب ترین رستوران های این شهر محسوب می شود. این رستوران در منطقه تفریحی تپه های عباس آباد قرار دارد. گردشگرانی که از این منطقه تفریحی دیدن می کنند پس از آن به رستوران میسان برای خوردن غذا می روند. ویوی این رستوران دریاچه ای زیباست که از آن می توان تمام شهر را دید. در منوی این رستوران غذاهای ایرانی، انواع کباب و سبزیجات به چشم می خورد که از مواد اولیه با کیفیت تهیه شده اند.

5- رستوران ته چین همدان:

رستوران ته چین همدان یکی از بهترین رستوران های همدان است که رستورانی ایرانی با غذاهای سنتی معرکه است. در این رستوران خبری از برنج های هندی نیست و تنها برنج های ایرانی طبخ می شود. رستوران ته چین محیطی آرام همراه با کارکنانی گرم و دوست داشتنی دارد. در منوی این رستوران انواع غذاها وجود دارد که بهترین آنها بشقاب ویژه این رستوران است که اکیدا توصیه می کنیم آنرا تست کنید. بشقاب ویژه این رستوران شامل انواع کباب ها، ته چین، دورچین، و مخلفات دیگر است. این رستوران در چهار راه پژوهش، جنب پمپ بنزین است.

6- رستوران دیزی سرای آریاییان:

رستوران دیزی سرای آریاییان یکی از بهترین رستوران های همدان است که در واقع مرکز سرو دیزی است. دیزی های این رستوران بسیار خوش طعم هستند و پس از صرف غذا می توانید چای و نبات سفارش دهید که بسیار می چسبد. دیزی های این رستوران از مواد اولیه و گوشت تازه، نان سنگک، دوغ، ترشی و سبزی سرو می شود. این رستوران در خیابان بوعلی جنوبی واقع شده است.

7- رستوران دلتا همدان:

رستوران دلتا همدان یکی از بهترین رستوران های همدان است که در آن انواع غذاهای محلی و ایرانی با تنوع و کیفیت بالا سرو می شود که در عین حال قیمت مناسبی دارد. این رستوران یکی از قدیمی ترین رستوران های همدان است که در همدان به رستوران مشتری مدار مشهور است و طرفداران خاص خودش را دارد. در این رستوران حق انتخاب دارید که غذا را پشت میز و یا روی تخت میل کنید. کباب ثریایی این رستوران را حتما تست کنید که در واقع کباب برگی است که با فلفل دلمه و سبزیجات به آن طعم داده اند. این رستوران در خیابان میرزاد عشقی و رو به روس خیابان سعدیه واقع شده است.


عباس

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.