بهترین رستوران های کیش

بهترین رستوران های کیش

  • عباس شیرمردی دزکی
  • 11:11 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 254 بازدید

در این نوشته قصد داریم تا شما را با بهترین رستوران های کیش آشنا کنیم. کیش یکی از شهر ها و جزیره های گردشگری در ایران است که در خلیج فارس واقع شده است. کیش هر ساله مقصد مسافران بسیار زیادی است که از داخل و خارج از کشور به این جزیره زیبا سفر می کنند.

1- رستوران خانه سوخاری کیش:

رستوران خانه سوخاری کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که در واقع یک فست فود است که سوخاری اش محبوبیت زیادی در بین مردم دارد. منوی این رستوران با غذاهای ایتالیایی و فست فود پر شده است. ظرفیت این رستوران 80 نفر است که معمولا در آن میز خالی به سختی پیدا می شود.

آدرس: کیش، شهرک صدف، بلوار مروارید

2- رستوران خوشمزه کیش:

رستوران خوشمزه کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که بهترین غذاهای خوشمزه ایرانی در این رستوران پیدا می شود. اگر تمایل دارید در سفری که به این جزیره زیبا می کنید، غذای ایرانی میل کنید، این رستوران پیشنهاد بسیار خوبی است. منوی این رستوران انواع غذاهای ایرانی با سلیقه های مختلف از شمال تا جنوب را شامل می شود. مزیت جالب توجه این رستوران تخفیف ویژه به دانشجویان عزیز است که با ارائه کارت دانشجویی میسر است.

آدرس: شهرک صدف، بلوار مروارید

3- رستوران شاندیز صفدری کیش:

رستوران شاندیز صفدری کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که بهترین شیشلیک را می توان در آن سفارش داد. از دید میهمانان این رستوران، شیشلیک رستوران شاندیز صفدری بهترین شیشلیکی است که در تمام عمرشان صرف کرده اند! این رستوران در موقعیت تفریحی قرار دارد و می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد. چرا که پس از تماشای کشتی یونانی و تفریح پرشور و هیجان با بانجی جامپینگ، یک غذای دلچسب، میتواند بسیار دلپذیر باشد. منوی این رستوران از غذاهای خوشمزه ایرانی تشکیل شده است و در کنار میل غذا می توانید به موسیقی زنده که پخش می شود، گوش دهید.

آدرس: کیش، پارک بانجی جامپینگ، ساحل کشتی یونانی، روبه روی برج های دو قلو

4- رستوران شاندیز آبشار کیش:

رستوران شاندیز آبشار کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که ساختار عربی دارد. این رستوران با ظرفیت 300 نفر یکی از بزرگترین رستوران های کیش است. این رستوران با منوی غذاهای ایرانی و لبنانی از میهمانانش پذیرایی می کند. از نکات مثبت این رستوران می توان به غذاهای بسیار خوشمزه، پرسنل یکدست و پاکیزه و مودب اشاره کرد که باعث شده است جز رستوران های برتر کیش قرار بگیرد.

آدرس: کیش، پارک آبشار، جنب مجسمه پنگوئن

5- رستوران رویال استار کیش:

رستوران رویال استار کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که به گفتی برخی ها حتی برترین رستوران در کیش است. این رستوران متنوع ترین منوی غذایی در بین تمامی رستوران های کیش را دارد که شامل غذاهای ایرانی، دریایی، گیاهی، استیک، ایتالیایی می شود. تنوع بالای غذایی در کنار محیطی شیک و مدرن ومحیطی باز و آرامش بخش، این رستوران را در ردیف بهترین رستوران های کیش قرار داده است.

آدرس: کیش، بلوار صدف، فاز1، ساختمان بساک، طبقه سوم

6- رستوران پوریا کیش:

رستوران پوریا کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که در دسته گران ترین رستوران های کیش قرار دارد. ظرفیت این رستوران 200 نفر است و رستوران بسیار بزرگی محسوب می شود. این رستوران با منوی غذای ایرانی و خاورمیانه ای از مهمانانش پذیرایی می کند. فضای سنتی و آرامش بخش رستوران در کنار نورپردازی بسیار ویژه همراه با پخش موسیقی زنده همه در کنار هم، خاطرات به یاد ماندنی را در این رستوران برای شما بوجود خواهد آورد.

آدرس: کیش، میدان پردیس، هتل پارمیس

7- رستوران فودلند کیش:

رستوران فودلند کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است این رستوران که به معنی سرزمین غذای کیش است یکی از مجهز ترین رستوران های کیش نیز هست. این مجموعه شامل رستوران و دو کافی شاپ بسیار زیبا است که توصیه می شود حتما به آنها سری بزنید. فست فود های این رستوران بسیار خاص است و طعم آنها در خاطر خواهد ماند. فودلند به کیوسک اتوماتیک برای سفارش غذا مجهز است که در کمتر رستورانی دیده می شود.

آدرس: کیش، ضلع غربی بازار مرجان

8- رستوران میر مهنا کیش:

رستوران میر مهنا کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که در ساحل واقع شده است. ساحلی بودن این رستوران باعث شده است تا محبوبیت زیادی دربین مسافران داشته باشد. این رستوران در کنار محیطی باز و زیبا، غذاهای با کیفیت بالا و خوشمزه سرو می کند که باعث شده همه روزه این رستوران حتی جای سوزن انداختن هم نداشته باشد! در کنار تمام مواردی که گفته شد موسیقی زنده نیز جزیی از برنامه این رستوران زیبا است که مشتریان زیادی را جذب می کند.

آدرس: کیش، نوار ساحلی، جنب هتل رز

9- رستوران توتی فروتی کیش:

رستوران توتی فروتی کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است که حتی بعضی ها معتقدند یک جلذبه توریستی محسوب می شود. این رستوران در نزدیکی اسکله تفریحی جدید قرار دارد و ویویی به دریا دارد. منوی این رستوران شامل غذاهای ایرانی و فرنگی است که مانند چند رستوران دیگر کیش موسیقی زنده در آن پخش می شود. 

آدرس: کیش، توتی فروتی، انتهای بلواردریا

10- رستوران کوه نور کیش:

رستوران کوه نور کیش یکی از بهترین رستوران های کیش است. علاوه بر این، این رستوران جز مجهز ترین رستوران های کیش است. نور پردازی این رستوران به همراه نمای داخلی آن که صخره مانند است، جلوه بسیار زیبایی را به این رستوران داده است. این رستوران منوی بسیار متنوعی دارد و سلیقه های همه را شامل می شود.

آدرس: کیش، میدان امیرکبیر، روبروی دانشگاه بین المللی کیش


عباس

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.