بهترین رستوران های یاسوج

بهترین رستوران های یاسوج

  • عباس شیرمردی دزکی
  • 3:39 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 900 بازدید

بهترین رستوران های یاسوج در این مقاله بررسی می شود. یاسوج یکی از شهر های بکر و با طبیعت زیبا در ایران است که هنگام سفر به این شهر دوست داشتنی باید با جاهای دیدنی و رستوران های آن آشنا باشیم. در این مقاله قصد داریم تا بهترین رستوران های یاسوج را معرفی کنیم.

1- رستوران باجناق ها یاسوج:

رستوران باجناق ها یکی از بهترین رستوران های یاسوج است که کیفیت غذای مطلوبی دارد. منوی این رستوران بسیار متنوع است و در مکانی بکر تاسیس شده است. این رستوران در ابتدای جادی آبشار و در نزدیک امامزاده عبدالله واقع شده است. رستوران باجناق ها میز سلف سرویس، وای فای رایگان، و فضایی مناسب برای پارکینگ دارد. علاوه بر اینها، قیمت های این رستوران مناسب است.

2- رستوران شاندیز یاسوج:

رستوران شاندیز در واقع یکی از بهترین کبابی ها و رستوران های یاسوج است که کباب های متنوعی دارد. کیفیت کباب های این رستوران زبانزد عام و خاص است و کباب های خوشمزه ای دارد. این رستوران در بلوار میدان امام حسین شهر یاسوج در خیابان جمهوری واقع شده است. توصیه می شود هنگام سفر به یاسوج سری به این رستوران بزنید.

3- رستوران بختیاری یاسوج:

رستوران بختیاری یاسوج یکی از بهترین رستوران های یاسوج است که محیطی گرم و صمیمی دارد و محیطی زیبا و خانوادگی دارد. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی با کیفیتی بالا سرو می شود. غذاهای این رستوران بسیار خوشمزه هستند که هر کسی تنها یک بار به این رستوران آمده باشد، تبدیل به مشتری دائم آن خواهد شد. این رستوران در خیابان جمهوری اسلامی و جنب میدان جمهوری اسلامی واقع شده است.

4- رستوران بابا کوهی یاسوج:

رستوران باباکوهی یاسوج یکی از بهترین رستوران های یاسوج است که جز رستوران های با کیفیت این شهر محسوب می شود. در این رستوران انواع غذاهای ایرانی با کیفیت سرو می شود. انواع خورشت ها، کباب ها و غیره در منوی این رستوران به چشم می خورد. رستوران بابا کوهی در میدان کشاورز در جاده یاسوج شیراز و بین خیابان های 18 و 19 واقع شده است.

5- رستوران مبین یاسوج:

رستوران مبین یاسوج یکی از بهترین رستوران های یاسوج است که جوجه و ماهی های معروفی دارد. برای خوردن جوجه و یا ماهی این رستوران پیشنهاد می شود البته غذاهای این رستوران تازه و خوش طعم هستند و کیفیت بسیار بالایی دارند. این رستوران در میدان امام خمینی یاسوج، بلوار امام خمینی و نبش خیابان گلستان 6 واقع شده است.


عباس

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.