بهترین مقاصد عاشقانه ی آسیا

بهترین مقاصد عاشقانه ی آسیا

  • گروه نویسندگان
  • 12:46 ق.ظ
  • بدون نظر
  • 349 بازدید

بهترین مقاصد عاشقانه ی آسیا شامل موارد زیر است:

1- بالی، اندونزی:

بالی یک کارت پستال زنده است که یک بهشت ​​اندونزیایی احساساتی است. خورشید، ماسه های سفید زیبا با موجودات گرمسیری که شما در امتداد مرجان های دریایی یا خرابه های رنگارنگ یک کشتی جنگ جهانی دوم غرق تماشا می شوید. ساحل، جنگل سرسبز، معابد سنگی و میمون های بدبخت را میتوان در آنجا دید. سرمایه هنری اوباد بهترین مکان برای دیدن نمایش رقص فرهنگی است.

2- شانگهای، چین:

بزرگترین شهر در چین نیز جهانگردی ترین آن است. گردشگران فرصتی برای تجربه گذشته، حال و آینده را به طور همزمان دارند. رودخانه هوانگپو شانگهای را به دو منطقه تقسیم می کند: پودونگ و پوسی. در سمت پوسی، می توانید به منطقه شبه جزیره بوند بروید تا طعم قدیمی شانگهای را حس کنید.

3- کیوتو، ژاپن:

زیارتگاه ها و معابد کیوتو یک رابطه نادر میان زندگی مدرن در شهر و گذشته بسیار قدیمی خود را نشان می دهد. حرم Shimogamo به قرن ششم می رسد و به نظر می رسد در زمان معلق است. آرامش و قدرت روحی او هنوز قابل لمس است. از نمایشگاه فوشیی Inari دیدن کنید و سپس مجسمه های هزاران مسلح کانن Sanjusangen-dō را ببینید. لذت بردن از نمایش های سنتی گایشی، سپس یک وعده آرام را در یک رستوران مشرف به رودخانه کومو میل کنید و لذت ببرید.

منبع: تریپ ادوایزر


ادمین

توضیحات نویسنده

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.