بهترین هتل های 5 ستاره استانبول (بخش دوم)

بهترین هتل های 5 ستاره استانبول (بخش دوم)

  • گروه نویسندگان
  • 2:26 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 158 بازدید

بهترین هتل های 5 ستاره استانبول:

بهترین هتل های 5 ستاره استانبول در این نوشته به عنوان بخش دوم معرفی می شوند.

همانطور که در نوشته بهترین هتل های 5 ستاره استانبول (بخش اول) گفته شد، کشور ترکیه مقصد بسیاری از توریست ها در کل دنیا است. این کشور شهر معروف و بسیار زیبای استانبول و آنتالیا در این کشور قرار دارند.

در این نوشته، قصد داریم در ارتباط با اقامتگاه بحث کنیم.  این مساله یکی از مسائل خیلی مهمی است که باید پیش از سفر راجع به آن مطالعه کرد تا بتوان سفر خوبی را تجربه کنید. برای انتخاب محل اقامت توجه به نوع سفر، وسع مالی، کشور مقصد تعیین کننده هستند.

پس از سبک و سنگین کردن این عوامل نوبت به مطالعه در ارتباط با اقامتگاه هاست که در این نوشته، که در ادامه نوشته بهترین هتل های 5 ستاره استانبول آمده است، با تعدادی دیگر از این هتل ها آشنا می شوید. با بگردیم همراه باشید.

3- هتل الیت ورلد بیزنس (Elite World Business Hotel):

هتل الیت ورلد بیزنس یکی از بهترین هتل های 5 ستاره استانبول از دید گردشگران بوده است که 5 ستاره بوده ولی هزینه مناسبی دارد و در حدود 55 تا 75 دلار است.  این هتل در نزدیکی فرودگاه آتاتورک است و دسترسی خوبی به آن دارد. و امکانات بسیار مناسبی را ارائه می دهد.

از امکانات این هتل می توان به وای فای پرسرعت رایگان، استخر بسیار بزرگ، خدمات اتاق، سالن بدنسازی مجهز، رستوران مجلل، صبحانه رایگان، و ماساژ و آبگرم و پارکینگ رایگان اشاره کرد.

فاصله این هتل تا فرودگاه آتاتورک 6.6 کیلومتر است و در حدود 81.1 کیلومتر تا فرودگاه صبیحه گوکن است. علاوه بر اینها، فاصله این هتل تا مرکز خرید کویومجوکنت 2.7 کیلومتر است، تا مسجد بایزید 6 کیلومتر و تا مرکز خرید کپسیتی 6.9 کیلومتر و 13.6 کیلومتر تا مسجد سلطان ایوب فاصله دارد.

ساعت پذیرش این هتل از 14 است و تسویه تا ساعت 12 است.

قبل از رزرو اتاق، امکان کنسل کردن و یا پیش پرداخت را بسته به نوع اتاق بررسی کنید.  همچنین هزینه اقامت هر فرد زیر 16 سال شبی در حدود 40 یورو است. در ضمن هر اتاق گنجایش یک تخت اضافی را دارد و ورود حیوانات خانگی ممنوع است.

آدرس: Gültepe, Şht. Zafer Kızıltaş Sk. No:۱, ۳۴۲۹۵ Küçükçekmece/İstanbul

4- شانگری لا بسفروس استانبول (Shangri- La Bosphorus, Istanbul) :

هتل شانگری لا بسفروس یکی از بهترین هتل های 5 ستاره استانبول و برند است که 5 ستاره بوده و هزینه بسیار بالایی دارد و در حدود 200 تا 350 دلار است. این هتل در نزدیکی کاخ دولمه باغچه و موزه دریایی استانبول واقع شده است. این هتل در نزدیکی چند مرکز خرید است که در منطقه بسیکتاس استانبول است و گزینه های زیادی برای خرید دارید. این هتل 36 مین هتل لوکس و رمانتیک در استانبول است.

از امکانات این هتل می توان به وای فای پرسرعت رایگان، استخر بسیار بزرگ و ماساژ آب گرم، خدمات اتاق، سالن بدنسازی مجهز،و غیره اشاره کرد.

فاصله این هتل تا فرودگاه آتاتورک 26.6 کیلومتر است و در حدود 42 کیلومتر تا فرودگاه صبیحه گوکن است. علاوه بر اینها، فاصله این هتل تا میدان بسیکتاس 300 متر است، تا کاخ دولمه باغچه 400 متر و تا ایستگاه مترو تکسیم 1.7 کیلومتر و 2.2 کیلومتر تا برج میدن فاصله دارد.

ساعت پذیرش این هتل از 15 است و تسویه تا ساعت 12 است.

پیش از رزرو اتاق، از امکان کنسل کردن و یا پیش پرداخت را بسته به نوع اتاق آگاهی پیدا کنید. اقامت کودک زیر 12 سال در صورت استفاده از تخت های موجود کاملا رایگان است. همچنین هزینه اقامت هر فرد بزرگسال شبی در حدود 70 یورو است. در ضمن هر اتاق گنجایش یک تخت اضافی را دارد و ورود حیوانات خانگی ممنوع است.

آدرس: Sinanpasa Mah, Hayrettin Iskelesi Sok, No.۱, Besiktas, Istanbul


ادمین

توضیحات نویسنده

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.