بهترین هتل های 5 ستاره استانبول (بخش سوم)

  • گروه نویسندگان
  • 9:08 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 111 بازدید

بهترین هتل های 5 ستاره استانبول در این نوشته به عنوان بخش سوم معرفی می شوند.

همانطور که در نوشته بهترین هتل های 5 ستاره استانبول (بخش اول و دوم) گفته شد، کشور ترکیه مقصد بسیاری از توریست ها در کل دنیا و کشورمان است. دراین کشور شهر های معروف و بسیار زیبای استانبول و آنتالیا قرار دارد.

در این نوشته به دنبال نوشته های قبل، قصد داریم در ارتباط با اقامتگاه های موجود در استانبول بحث کنیم. این مساله یکی از مسائل خیلی مهمی است که باید پیش از سفر راجع به آن مطالعه کرد تا بتوان سفر خوبی را تجربه کنید. برای انتخاب محل اقامت توجه به نوع سفر، وسع مالی، کشور مقصد تعیین کننده هستند.

با مطالعه در ارتباط با اقامتگاه ها می توان بهترین تصمیم ممکن را گرفت. در ادامه این نوشته بهترین هتل های 5 ستاره استانبول و هزینه آنها و دیگر موارد آشنا می شوید. 

با بگردیم همراه باشید.

5- هتل ماریوت استانبول (Istanbul Marriot Hotel Sisli):

هتل ماریوت استانبول یکی از بهترین هتل های 5 ستاره استانبول از دید سایت معتبر بوکینگ بوده است که هزینه آن در حدود 100 تا 150 دلار است. این هتل در منطقه بین المللی و گردشگری سیسیلی قرار دارد که در سال های اخیر در میان گردشگران، طرفداران زیادی را بدست آورده است.

این ساختمان بلند، 35 طبقه است و منظره بسیار زیبایی به طرف بسفر دارد. از این هتل تا میدان تکسیم تنها چند دقیقه پیاده روی فاصله دارد.

این هتل از بهترین و لوکس ترین هتل های آبگرم استانبول است. که از امکانات آن می توان به استخر بزرگ، وای فای پرسرعت رایگان، خدمات اتاق، سالن بدنسازی مجهز، رستوران و ماساي تخصصی اشاره کرد.

این هتل تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، در حدود 23 کیلومتر فاصله دارد. و 44 کیلومتر تا فرودگاه صبیحه گوکن راه است. ایستگاه متروی سیسیلی در فاصله کوتاه 400 متری این هتل قرار دارد. و تا بکاخ دولمه باغچه در حدود 3 کیلومتر مسافت است.

ساعت پذیرش این هتل از 15 است و تسویه تا ساعت 12 است.

قبل از رزرو اتاق، امکان کنسل کردن و یا پیش پرداخت  اتاق بررسی کنید. همچنین هزینه اقامت هر فرد زیر 12 سال شبی اگر از تخت های موجود استفاده نماید، رایگان است. در ضمن هر اتاق گنجایش یک تخت اضافی را دارد و ورود حیوانات خانگی ممنوع است.

آدرس: Abide-i Hurriyet Caddesi No: ۱۴۲, Istanbul

6- ویت استانبول سوئیت (Witt Istanbul Suites):

هتل ویت استانبول سوئیت یکی از بهترین هتل های 5 ستاره استانبول از دید مسافران در سال 2016 در سایت تریپ ادوایزر بوده است که هزینه آن در حدود 100 دلار است. این هتل در یکی از بهترین منطقه های شهر زیبای استانبول قرار دارد. و با پیاده روی چند دقیقه ای به میدان تکسیم خواهید رسید.

از دیگر نقاط گردشگری نزدیک به این هتل می توان به موزه مدرن شهر استانبول، و بوتیک های مدرن بیوگلو جهانگیر اشاره کرد.

در این هتل 17 اتاق وجود دارد که 15 تا از آنها 60 متر هستند.

امکانات در این هتل بسیار لوکس هستند و از بهترین برند های ممکن هستند.

از افتخارات این هتل می توان به مقام سومین هتل لوکس استانبول، 12 مین هتل رومانتیک، 25 مین هتل خانوادگی، و 33 مین هتل برتر تجاری در استانبول اشاره کرد.

از امکانات این هتل می توان به وای فای بسیار پرسرعت، صبحانه کاملا رایگان و خدمات اتاق اشاره کرد.

این هتل تا فرودگاه بین المللی آتاتورک، در حدود 37 کیلومتر فاصله دارد. و 44 کیلومتر تا فرودگاه صبیحه گوکن راه است. این هتل تا موزه مدرن استانبول 400 متر، تا حمام ترکی گالاتاسرای 500 متر و تا برج گالاتا 800 متر و تا میدان تکسیم 900 متر فاصله دارد.

ساعت پذیرش این هتل از 14 تا 24 است و تسویه تا ساعت 12 است.

قبل از رزرو اتاق، امکان کنسل کردن و یا پیش پرداخت اتاق بررسی کنید که اتاق ها در این زمینه تفاوت دارند. همچنین هزینه اقامت هر فرد زیر 6 سال شبی اگر از تخت های موجود استفاده نماید، رایگان است. در ضمن امکان افزودن تخت اضافی وجود ندارد و ورود حیوانات خانگی ممنوع است.

آدرس: Defterdar Yokusu Sokak No:۲۶ Cihangir, Istanbul


ادمین

توضیحات نویسنده

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.