پالاوان: زیباترین جزیره در جهان!

پالاوان: زیباترین جزیره در جهان!

  • گروه نویسندگان
  • 6:26 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 385 بازدید

پالاوان: زیباترین جزیره در جهان!

پالاوان: زیباترین جزیره در جهان، و در کشور فیلیپین قرار دارد که یکی از جاذبه های گردشگری این کشور زیبا است. فیلیپین، مقصدی زیبا و دیوانه کننده در جنوب شرقی آسیا برای مسافرت است. گردشگرانی که به جنوب شرقی آسیا سفر می کنند، در کنار دیدن تایلند، ویتنام و اندونزی از این فیلیپین نیز دیدن می کنند. اما این مکان را در اولویت اول نمی گذارند! آنها چیز خارق العاده ای را از دست می دهند! آیا می دانستید فیلیپین بیش از 7000 جزیره دارد؟! و یکی از آنها زیبا ترین جزیره جهان نام گرفته است! این جزیره با قایق و یا هواپیما قابل دسترس است. از شهر مانیلا، در حدود یک ساعت و نیم با هواپیما تا جزیره پالاوان راه است. بعضی توریست ها از ایلویلو و کبو به این جزیره سفر می کنند. بهترین زمان برای سفر به این جزیره خارق العاده، از ماه اکتبر تا می است.

زیباترین جزیره جهان

پالاوان: زیباترین جزیره در جهان

در پالاوان، آب آبی کریستالی بسیار زیبا همراه با زمرد سبز به چشم می خورد که بسیار مسحور کننده است. تمامی جزیره  از کوه های با عظمت، آبشار های بسیار زیبا، صخره هایی با سنگ های آهکی پر از سوراخ و شکاف های ژرف و جوی ها و غارهای زیر زمینی، غارهایی مربوط به انسان های اولیه، و سواحل بکر پوشیده شده است.

زیباترین جزیره جهان

پالاوان یک یهشت بسیار زیبا است. این جزیره یکی از بهترین نقاط برای غواصی با وسایل تنفسی در جهان است. تپه های دریایی پر از مرجان، جزیره را احاطه کرده است که مسافت زیادی را شامل می شود. بازدید کنندگان این جزیره، معتقدند نقاط مرتفع و بخصوص اطراف بکویت آرچیپلاگو برای یافتن تپه های دریایی، گودال های دریایی، و تالاب مناسب است. و رفتن به پورتو پرینسیسا برای تجربه لذت یک آشپزی و غذای خوب پیشنهاد می شود.

زیباترین جزیره جهان

حتما یک روز را برای یک تور با قایق از میان رودخانه زیر زمینی پورتو پرینسیسا، که یکی از 7 عجایب جدید جهان است، کنار بگذارید! این رودخانه، در حدود 8.2 کیلومتر طول دارد و حین عبور از آن، باید از غار ها با سنگ های آهکی بسیار زیبا گذشت.

زیباترین جزیره جهان

این جزیره همچنین خانه ای برای حیوانات وحشی عجیب و غریب و بسیار کمیاب شامل مار شاه کبری، موش سفید پا، ریز پاندای پالاوانی، و انواع مختلف پروانه است که بعضی از آنها به بزرگی دست شماست!

منبع: هافینگ تون پست


ادمین

توضیحات نویسنده

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.