پنج دیدنی برتر هلند

پنج دیدنی برتر هلند

  • گروه نویسندگان
  • 10:25 ق.ظ
  • بدون نظر
  • 361 بازدید

دیدنی های برتر هلند

هلند یکی از زیباترین کشورهای اروپایی است که همه ساله گردشگران زیادی به این کشور سفر می کنند و از جاذبه های توریستی آن دیدن می کنند. در اینجا به پنج دیدنی برتر هلند از دید گردشگرانی که به این کشور سفر کرده اند می پردازیم.

پنج دیدنی برتر هلند:

1-موزه anne frank

این موزه در شهر آمستردام درباره یک دختر یهودی به نام آنلی ماری در جریان جنگ جهانی دوم است و عکس مکان هایی را نمایش می دهد که این دختر خود را در آنها مخفی کرده و خاطرات روزانه اش را می نوشته است. این موزه در می 1960 به روی بازدید کنندگان باز شد. در سال 2013 و 2014 حدود 1/2 میلیون نفر از این موزه دیدن کردند و به عنوان سومین مکان پربازدید هلند شناخته می شود.

پنج دیدنی برتر هلند

2- Rijksmuseum

این موزه تاریخ و هنر دومین مقصد گردشگری محبوب در آمستردام است. این موزه در میدان موزه و در کنار موزه ون گوگ واقع شده است. این موزه در سال 1800 بنا نهاده شد و ساختمان کنونی توسط پیر کوپر طراحی شد و از سال 1885 به روی بازدید کنندگان باز شد.

پنج دیدنی برتر هلند

3-موزه ون گوگ

این موزه در آمستردام اختصاص به آثار بی بدیل ونسان ونگوگ نقاش هلندی دارد. توسط گریت ریتولد طراحی شد و از سال 1973 بازدید از آن آغاز شد. امروزه سالیانه حدود 2 میلیون نفر از این موزه با شکوه دیدن می کنند.

پنج دیدنی برتر هلند

4-پارک کوکنهوف

پارک کوکنهوف به باغچه اروپا نیز معروف است. در این پارک سالیانه حدود 7 میلیون گل در مساحت 32 هکتار می روید. این باغ زیبا که فقط در فصل بهار و به مدت 2 ماه باز است و گل های لاله در آن زیبایی خاصی دارد. این باغ در شهر لیسه و لایدن واقع است. برای مطالعه کاملتر راجع به این پارک اینجا کلیک کنید.

پنج دیدنی برتر هلند

5-واندل پارک

پارکی زیبا و قدیمی به مساخت 47 هکتار و 140 ساله در منطقه قدیمی شهر آمستردام که همه ساله حدود 20 میلیون نفر بازدیدکننده از سراسر جهان دارد.

پنج دیدنی برتر هلند

منبع: تریپ ادوایزر


ادمین

توضیحات نویسنده

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.