10 هتل برتر استانبول

10 هتل برتر استانبول

  • گروه نویسندگان
  • 11:52 ق.ظ
  • بدون نظر
  • 975 بازدید

10 هتل برتر در استانبول

در این نوشته به 10 هتل برتر در استانبول می پردازیم و در ارتباط با هر کدام از 10 هتل برتر در استانبول توضیحاتی ارائه می شود.

1- هتل سه ستاره تاپ کاپی (Topkapi hotel):

هتل سه ستاره تاپ کاپی در قلب شهر استانبول قرار دارد. این هتل در حدود 100 متری ایستگاه تراموای لیزاده و 600 متری ایستگاه مترو فتیح قرار داردهتل تاپ کاپی میز خدمت 24 ساعته دارد و وای فای رایگان در هر کجای آن وجود دارد.

تمامی اتاق های این هتل تهویه مطبوع، تلویزیون و امکانات زیاد دیگر دارند.حمام های خصوصی، دستشویی، کفش راحتی و سشوار از امکانات دیگر این هتل زیبا است. رستورانی با ظرف هایی از ترکیه و دستپختی بین المللی و نوشیدنی های متنوع وجود دارد و صبحانه مفصل در آن سرو می شود.

مسجد آبی و هاگیا سوفیا و کاخ تاپ کاپی حدود 7 ایستگاه تراموای با این هتل فاصله دارند. بازار بزرگ این شهر در حدود 30 دقیقه پیاده روی از هتل تا بازار بزرگ این شهر فاصله وجود دارد که معادل با 5 ایستگاه تراموای است.

سرویس اتاق، چنج پول، و گاوصندوق امنی تعبیه شده است. فرودگاه آتاتورک حدود 15 کیلومتر با این هتل فاصله دارد. فتیح انتخاب مناسبی برای مسافران علاقمند به تارخ، معماری و یادبود است و می توانید از این موقعیت استفاده کنید. از اقامت در این هتل لذت ببرید.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

http://topkapi.istanbulhotels365.com/en/

2- هتل چهار ستاره پورت ویو سیتی هتل (port view city hotel):

این هتل زیبا وای فای رایگان و همچنین یک رستوران مجلل دارد. ویو سیتی هتل به فاصله 800 متر از برج خان کلاک قرار دارد.

هر اتاق در این هتل، یک تلویزیون صفحه تخت با کانالهای کابلی دارد. اتاق هایی از این هتل ویوی دریا و یا شهر را دارند و همچنین عهر اتاق، حمامی خصوصی همراه با دوش ویژه دارد. در هر اتاق سرویس اتاق، چنج پول، و گاوصندوق امنی یخچالی کوچک و سشوار اختصاصی وجود دارد.

در طول 24 ساعت شبانه روز میز خدمت آماده خدمات رسانی است.

میمهمانان این هتل می توانند از صرف غذا در رستوران این هتل لذت ببرند. سرویس اتاق، کرایه تاکسی، چنج پول به راحتی در این هتل امکان پذیر است.

استادیوم پریماداسا در فاصله حدود 1.8 کیلومتری این هتل قرار دارد و همچنین سفارت خانه آمریکا با هتل پورت ویو سیتی 3.1 کیلومتر فاصله دارد. نزدیک ترین فرودگاه به این هتل، فرودگاه بندرانیک است که 26 کیلومتر با آن فاصله دارد. از اقامت در این هتل لذت ببرید.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

 http://the-city-port-hotel.hotel-istanbul.net/en/

3-هتل چهار ستاره کارلتون ( Carlton hotel):

هتل چهار ستاره کارلتون در فاصله 500 متری بازار گراند قرار دارد. این هتل امکاناتی همچون تلویزیون فلت، وای فای رایگان، جاهایی برای نشستن و همچنین حمام اختصاصی و سونا دارد.

اتاق های این هتل همگی مجهز به تهویه هستند و در و پنجره های آن عایق صدا هستند.

میمهمانان این هتل می توانند در صورت تمایل در مرکز فیتنس مجهز تمرین های خودشان را انجام دهند و همچنین پس از آن می توانند از حمام ترکی برای ریلکسینگ لذت ببرند.

هتل کارلتون همچنین میز خدمت 24 ساعته دارد و پاسخگوی نیاز میهمامان است و امکان اجاره تاکسی هم وجود دارد. در هتل کارلتون صبحانه ای مفصل بصورت روزانه  سرو می شود.

همچنین برای ناهار و شام دستپخت های ترکی و اروپایی سرو می شود. هتل کارلتون فاصله ای در حدود 1 کیلومتر با مسجد آبی، خیابان سوفیا، و کاخ تاپ کاپی دارد.

همچنین فاصله این هتل تا فرودگاه آتاتورک با ماشین در حدود 20 دقیقه است.

فتیح انتخاب مناسبی برای مسافران علاقمند به تارخ، معماری و یادبود است و می توانید از این موقعیت استفاده کنید. این قسمت مورد علاقه میهمانان این هتل در استانبول است که می توانید از آن لذت ببرید. از اقامت در این هتل لذت ببرید.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

http://www.carltonhotelistanbul.com/

4- هتل چهار ستاره الیسیوم استایل تاکسیم (Elysium styles taksim):

هتل چهار ستاره الیسیوم استایل تاکسیم در قلب شهر استانبول قرار دارد. این هتل مدرن مورد علاقه بسیاری از میهمانان است و شامل امانت گرفتن و پس دادن کتاب، محل نگهداری و امانات چمدان ها و موارد بسیاری دیگر است که در ادامه به آنها اشاره می کنیم.

هتل الیسیوم استایل تاکسیم 55 اتاق مدرن دارد که هر کدام از این اتاق ها، حمام اختصاصی، سشوار، کانال های ماهواره ای و کابلی، و دوش دارد. در اتاق ناهار خوری این هتل زیبا، تنوعی از صبحانه های مختلف به چشم می خورد که میهمانان می توانند از آن لذت ببرند.

این هتل دنج و راحت، میزی برای تور، و میزی برای اجاره تاکسی و همچنین یک مرکز بیزنس دارد.

میز خدمت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به میهمانان هتل الیسیوم استایل تاکسیم است و امکانات لباسشویی و ترن نیز در این هتل مهیا است.

همچنین فاصله این هتل تا فرودگاه آتاتورک با ماشین در حدود 45 دقیقه است. بازار گراند، خیابان سوفیا، و کاخ زیبای تاپ کاپی به راحتی با رانندگی و در مدت زمان کم در دسترس هستند.

هتل الیسیوم استایل تاکسیم یکی از هل های با قیمت مناسب در تمام استانبول است و می توان مقداری صرفه جویی در هزینه ها داشته باشید. از اقامت در این هتل لذت ببرید.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

http://www.elysiumstylestaksim.com/

5- هتل چهار ستاره گرین پارک تکسیم (The green park hotel taksim):

هتل چهار ستاره گرین پارک تکسیم در قلب شهر استانبول و تاکسیم قرار دارد. این هتل یک استخر سر پوشیده، چشمه آب معدنی، و مرکز خیریه دارد.

نزدیک ترین ایستگاه مترو تا این هتل حدود 3 دقیقه پیاده روی دارد که دسترسی راحتی به دیگر نقاط شهر را فراهم می کند.

وای فای رایگان در تمامی نقاط این هتل وجود دارد. تمامی اتاق های موجود در هتل گرین پارک تکسیم، تلویزیون کابلی و یک تلفن دارد.

این هتل همچنین یک سبد میوه ، روزنامه به صورت روزانه، و 2 بطری آب به شما پیشنهاد می دهد. رستوران هتل دستپخت های محلی و بین المللی در جای راحت و زیبا سرو می شود.

مرکز فیتنس در هتل چهارستاره گرین پارک تکسیم از استخر سرپوشیده، سونا و یک حمام سنتی ترکی تشکیل شده است.

مسجد آبی و کاخ تاپ کاپیهر دو در حدود 3.5 کیلومتری هتل قرار دارند. هتل چهار ستاره گرین پارک تکسیم فاصله ای در حدود 20 کیلومتری تا فرودگاه آتاتورک دارد. مرکز انجمن لطفی کردار، مرکز کنگره استانبول، تئاتر محسن ایرتوگرال در حدود 1.3 کیلومتر فاصله دارد.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

http://www.thegreenparktaksim.com/en

6- هتل چهار ستاره متروپلیتن (Metropolitan hotel taksim):

هتل چهار ستاره متروپلیتن در قلب شهر استانبول قرار دارد. این هتل دسترسی به وای فای رایگان به شما می دهد و دسترسی آسان به قسمت های زیادی از شهر را از جمله سلطان احمد، و نیسانتاسی را ممکن می سازد و نزدیک به بیمارستان ایسی بادم است.

همچنین ایستگاه متروی تاکسیم با این هتل 550 متر فاصله دارد. هتل ستاره متروپلیتن اتاق های لوکس و ملاقات با رنگ های روشن دکور شده است.

تمامی اتاق ها شامل یک تلویزیون ال سی دی، تهویه، کتری و موارد بسیار زیاد دیگر است. حمام های مرمری با شیشه محصور شده اند و شامل دوش و خشک کننده مو هستند. رستوران های ترکی یک منوی خوب از دستپخت های ترکی و جهانی برای ناهار و شام سرو می کنند.

کافه تارسین آماده پذیرایی از شما در بالکن مخصوص خود است و اسنک و نوشیدنی تازه دارد. در لابی باغچه ای از گیاهان زیبا قرار دارد و محیطی راحت و جادار با سنگ های مرمری لوکس که به شکل آهن درآمده وجود دارد. در اینجا از میهمانان با اسنک های خوشمزه و میوه های متنوع پذیرایی می شود.

پذیرش در 7 روز هفته و 24 ساعت شبانه روز آماده پذیرایی و خدمت رسانی است که می توان به اجاره تاکسی، و معرفی بهترین نقاط توریستی استانبول اشاره کرد. در صورت که تمایل به پیاده روی دارید می توانید به میدان تکسیم در فاصله 5 دقیقه ای و فروشگاه دمیرورن در فاصله 13 دقیقه ای قرار دارند، مراجعه کنید.

همچنین فروشگاه کوهیر در فاصله 3.5 کیلومتری این هتل قرار دارد و به راحتی با مترو قابل دسترس است.

میهمانان می توانند از خرید در منطقه ویبرنت نیسانتسی که در فاصله 1.5 کیلومتری و استادیوم ودافون آرنا و کاخ دلمبحس که با ماشین 6 دقیقه فاصله دارند، دیدن کنند. همچنین فاصله از ایستگاه قایق فری کاباتاس که امکان دسترسی به جزیره پرینس وجود دارد، حدود 1.7 کیلومتر است.

میدان تاریخی سلطان احمد در فاصله 6 کیلومتری این هتل قرار دارد. این هتل همچنین قیمت مناسبی دارد.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

http://taksim.metropolitanhotels.com.tr/home

7- هتل چهار ستاره اونت گارد (Avantgarde hotel taksim):

هتل چهار ستاره اونت گارد در میدان تکسیم و در قلب شهر مدرن استانبول قرار دارد.

این هتل، اتاق هایی با تهویه بسیار عالی، تلویزیون های ال سی دی، یک لپ تاپ ایمن، وسایل چای و قهوه و موارد بسیار زیاد دیگر دارد.

میهمانان همچنین می توانند از پیاده روی در منطقه مشخص شده و زیبای تلیمهنه لذت ببرند. وای فای رایگان در تمامی هتل وجود دارد. هتل اونت گارد صبحانه ای مفصل محلی و بین المللی سرو می کند و همچنین ناهار و شام با دستپخت ترکی و بین المللی وجود دارد.

و نوشیدنی های ترکی در منو موجود است. مرکز فیتنس و سونا و استخر سرپوشیده از امکانات دیگر این هتل است. پذیرش 24 ساعته آماده پذیرایی و خدمت رسانی است که می توان به اجاره تاکسی، و معرفی بهترین نقاط توریستی استانبول اشاره کرد.

ایستگاه مترو تکسیم دسترسی به منطقه تاریخی پنینسولا را آسان می کند. جاهای دیدنی لطفی کردار، کنگره مرکزی استانبول، سالن کنسرت سمال رزیت ری در فاصله ای نزدیک در این هتل هستند و پیاده روی حدود 20 دقیقه ای دارند.

فروشگاه دمیرورن در فاصله 2.8 کیلومتری و فروشگاه کوهیر در فاصله 3.5 کیلومتری این هتل قرار دارند. در نظر سنجی که از زوج های جوان به عمل آمد، آنها امتیاز 8.9 را برای سفر دو نفره به این مکان را در نظر گرفتند.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

https://www.avantgardecollection.com/avantgarde-hotel-taksim.aspx

8- هتل چهار ستاره رامادا تکسیم (Ramada istanbul taksim):

هتل چهار ستاره رامادا تکسیم تا میدان تکسیم 5 دقیقه پیاده روی دارد. این هتل استخری سرپوشیده با امکانات خیلی عالی دارد.

وای فای رایگان در تمامی هنل وجود دارد. فروشگاه نیسان تاسی که برای فروشگاه های برندش معروف است در فاصله 1.7 کیلومتری این هتل قرار دارد. از امکانات این هتل می توان به تهویه خاص آن، تلویزیون، گاوصندوق اختصاصی، و حمام های بزرگ همراه با وان را شامل می شود.

رستوران زیبای این هتل ظرفی از غذاهای محلی و بین المللی سرو می کند. همچنین نوشیدنی های متنوع و صبحانه ای مفصل در این هتل ارائه می شود. بعد از یک روز گشت و گذار مسافرین می توانند در حمام ترکی و یا سونا استراحت کنند.

در این هتل همچنین یک سالن ورزشی با وسایل ورزش های مناسب برای قلب وجود دارد. ایستگاه مترو تکسیم حدود 500 متر از این هتل فاصله دارد که امکان دسترسی به دیگر نقاط شهر را ممکن می سازد. فروشگاه کوهیر در فاصله 3 کیلومتری این هتل قرار دارد.

لطفی کردار، کنگره مرکزی استانبول، سالن کنسرت سمال رزیت ری، و محسن ارتوگرال در فاصله ای در حدود 1.1 کیلومتری در این هتل هستند. در نظر سنجی که از زوج های جوان به عمل آمد، آنها امتیاز 8.3 را برای سفر دو نفره به این مکان را در نظر گرفتند.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

http://www.ramadaistanbultaksim.com/

9- هتل 5 ستاره الیسیوم ام گلری بای سوفبتل (The elysium gallery by sofitel):

هتل 5 ستاره الیسیوم ام گلری بای سوفبتل در مرکز شهر استانبول و نزدیکی میدان تکسیم قرار دارد.

از امکانات این هتل می توان به امکان پارک رایگان، وای فای رایگان، رستوران، مرکز درمان و استخری سر پوشیده اشاره کرد.

این هتل به فاصله 2 کیلومتری موزه ارتش استانبول، در نزدیکی میدان تکسیم، و کاخ دلمبحس جای دارد.

مسجد سلیمانیه در حدود 5 کیلومتری این هتل قرار دارد. این هتل 179 اتاق دارد که تمامی آنها تلویزیون فلت، دی وی دی پلیر، دستگاه ساخت قهوه، موشیدنی های متنوع دارند و میز خدمت 24 ساعته آماده خدمت رسانی به میهمانان است.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

http://www.theelysiumistanbul.com/

10- هتل 5 ستاره مارمارا تکسیم (The marmara taksim hotel):

هتل 5 ستاره مارمارا تکسیم در نزدیکی میدان تکسیم و مرکز شهر زیبای استانبول قرار دارد.

این هتل اتاق های لوکس با تلویزیون کابلی، وای فای رایگان، و بوسفور عالی و ویو زیبا از شهر دارد. این هتل استخری در بیرون و حمام های ترکی دارد. اتاق های این هتل کف پارکت، قفسه ای از لباس، و میز کار دارند. سنگ های مرمری موجود در حمام همراه با وان و موخشک کن هستند.

رستوران طوطی تنوعی از صبحانه، ناهار و شام مختلف دارد. برای شام و ناهار منویی اختصاص داده شده است.

فروشگاه شکلات، شکلات های متنوعی را ارائه می دهد. میهمانان بعد از گشت و گذار در شهر می توانند از حمام های ترکی، سونا، وان برای  رفع خستگی استفاده کنند. در این هتل همچنین یک سالن ورزشی با با ویوی میدان تکسیم وجود دارد. در نظر سنجی که از زوج های جوان به عمل آمد، آنها امتیاز 9.1 را برای سفر دو نفره به این مکان را در نظر گرفتند.

10 هتل برتر در استانبول

وبسایت هتل:

https://www.themarmarahotels.com/the-marmara-taksim-hotel.aspx

تورهای استانبول را از این لینک دنبال کنید و تورهایی که این 10 هتل برتر در استانبول را پیشنهاد می دهند، می توانند گزینه بسیار مناسبی باشند که begardim به شما پیشنهاد می دهد.

منبع: Booking.com


ادمین

توضیحات نویسنده

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.