3 رستوران برتر دبی

3 رستوران برتر دبی

  • گروه نویسندگان
  • 1:11 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 369 بازدید

شهر دبی با توجه به گردشگری بودنش، پر است از رستوران های مختلف که می توان به رستوران های زنجیری مک دونالد، رستوران های سنتی آسیای شرقی و رستوران هایی با طبخ ایرانی اشاره کرد. در این نوشته به 3 رستوران برتر دبی می پردازیم:

1- رستوران بوشمان (bushman):

رستوران بوشمان، اولین رستوران استرالیایی است که در دبی شروع به فعالیت کرده است و تبدیل به یکی از محبوب ترین رستوران های دبی شده است. در این رستوران وسایل و چیدمان آنها نشان دهنده فرهنگ استرالیا است. در این رستوران یک تراس بزرگ مناسب برای فصول سرد نیز وجود دارد. خدمات در این رستوران به بهترین وجه ممکن و به صورت هوشمند انجام می شود و منوی غذایی نشان از استرالیایی بودن این رستوران دارد.غذاهایی که در این رستوران سرو می شوند شامل امو، باراموندی، لابستر، خرچنگ، کانگورو هستند که در طبخ آنها گرایش آسیایی ایتالیایی دیده می شود. این رستوران از ساعت 6:30 تا 23:30 آماده پذیرایی از مراجعه کنندگان است.

3 رستوران برتر دبی

3 رستوران برتر دبی

2- رستوران کلی (Cle):

این رستوران مدرن در DIFC با سرآشپز مشهور اسرالیا-لبنانی و نویسنده کتاب آشپزی، جورج ملووف تبدیل به یکی از دوست داشتنی ترین رستوران های دبی شده است. این رستوران شیک یا تزیینات مشکی و سفید و با درخشش افست است. در طراحی داخلی این رستوران نکات خیلی ریزی رعایت شده است که از جمله این موارد می توان به شانل چرمی صندلی ها تا قبضه اسلحه کلاشینکوف به عنوان پایه لامپ اشاره کرد! منوی این رستوران از غذاهای خاورمیانه تشکیل شده است که بصورت سنتی و خلاقانه طبخ شده اند. این رستوران بصورت روزانه و از ساعت 2 بعد ازظهر بازگشایی می شود.

3 رستوران برتر دبی

3 رستوران برتر دبی

3- رستوران چاینا گریل (China grill):

دفتر مرکزی این رستوران در شهر نیویورک است و شعبه های آن در تمام دنیا پخش شده اند. رستوران چاینا گریل در حدود 27 سال تاسیس شده است که می توان با پشت سر گذاشتن جاده وستین در جاده الصوفوح به آنجا برسید. این رستوران از یک سالن بزرگ و زیبا تشکیل شده است که سقفی بلند همراه با فانوس های بسیار زیبا که از سقف آویزان شده اند، دارد. دیوار های این رستوران تزیین شده با گلدان های ساده چینی است. خدمات در این رستوران به صورت مدرن و عالی است و منوی غذایی از غذاهای آسیایی مثل کباب بره با نان، خرچنگ و قارچ، دنبلان با پیاز و کره تشکیل شده است. در این رستوران غذاهای ارزان قیمت مثل سوشی و سالاد به چشم می خورد. این رستوران در روز های شنبه تا چهارشنبه از ساعت 18 تا 23 و در روز های پنج شنبه و جمعه از ساعت 18 تا نیمه شب، آماده خدمت رسانی و پذیرایی از مشتریان است.

3 رستوران برتر دبی

3 رستوران برتر دبی

 

منبع: تریپ ادوایزر

 

 


ادمین

توضیحات نویسنده

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.