5 تجربه شگفت انگیز در ونیز ایتالیا

5 تجربه شگفت انگیز در ونیز ایتالیا

  • گروه نویسندگان
  • 12:48 ب.ظ
  • بدون نظر
  • 576 بازدید

5 تجربه شگفت انگیز در ونیز ایتالیا:

5 تجربه شگفت انگیز در ونیز ایتالیا در این مقاله توضیح داده می شود. جاذبه های گردشگری ایتالیا بسیار زیاد است و می توان گفت ونیز یکی از دوست داشتنی ترین نقاط در ایتالیا است. چون شهر کوچک و جمع و جوری است و می توان آن را در مدت کمی گشت. ونیز شهری زیبا، تاریخی و رمانتیک است. کانال ها، معماری ها و… بسیار عالی است. لیست جاهایی که باید در ونیز دید بسیار طولانی است و روز ها طول می کشد تا آنها را ببینید. در اینجا از آن لیست بلد و بالا، 5 تجربه شگفت انگیز در ونیز ایتالیا بررسی می شود:

1- گشت و گذار در ونیز!

نقشه را کنار بگذارید و جاهای شلوغ و بزرگ را فراموش کنید. کانال های کوچک تر معمولا خلوت تر هستند و توریست های کمتری به آنها سر می زنند. شهر ونیز آنقدر کوچک است که آن را در چند ساعت قدم زد. کانال ها را بررسی کنید، در میدان های کوچک آن بنشینید و استراحت کنید، قهوه و نوشیدنی بنوشید، و از گشت و گذار در این شهر بدون فکر کردن به لیست بلند محل های توریستی، لذت ببرید.

2- خیابان میدان مارک!

خیابان میدان مارک در قلب شهر ونیز قرار دارد و می توان از این مکان به مکان های اصلی شهر رفت. بهترین کاری که در این مکان می توان انجام داد چیست؟ گرفتن عکس پانورامای 360 درجه است! به کبوتر هایی که در میدان جمع شده اند، غذا بدهید و یا از میان آنها عبور کنید.

3- از برج کلیسا دی سن مارکو بالا بروید!

برج کلیسا بلندترین برجی است که می توان از بالای آن بر ونیز اشراف داشت که تنها بالا رفتن از آن توسط آسانسور است.

4- ونیز را از پل ریالتو ببینید!

پل ریالتو معروف ترین و بزرگترین پل در ونیز است. از بالای این پل، از ویو زیبا و رومانتیک این شهر لذت ببرید. در طلوع و غروب آفتاب نظاره گر آن باشید و به خیل عظیم توریست ها در میانه روز بپیوندید. از این کانال بزرگ بالا و پایین بروید و از بودن در این مکان لذت ببرید و خاطره بی نظیری در ذهن خود ثبت کنید. مکانی پیدا کنید و در آن عکس سلفی بگیرید و از بودن در ونیز لذت ببرید.

5- آیا قایق سواری در ونیز آن را باارزش می کند؟

بله! قطعا توریست های زیادی بخاطر این مساله به ونیز سفر می کنند و می توان گفت بازدید از ونیز بدون قایق سواری در میان کانال ها تمام نمی شود!

برای مطالعه مطالب مرتبط با دیدنی های ایتالیا به لینک های زیر مراجعه کنید.

فواره تروی روم در ایتالیا

6 مکان زیبا در ایتالیا

سینکیوتره در ایتالیا

9 نکته که قبل از سفر به ایتالیا باید بدانید

منبع: ارث ترکرز


ادمین

توضیحات نویسنده

تعداد دیدگاه ها (0)

شما باید عضو شوید تا بتوانید نظر ارسال کنید.